Galerie: Oscarový DiCaprio baví internet

Přečtěte si

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tak se přece dočkal. Leonardo DiCaprio je už více jak čtyřiadvacet hodin držitelem Oscara. K tomu ho dovedla až pátá nominace v životě, za hlavní roli ve Zmrtvýchvstání.

Protože je Leo DiCaprio velkým fanouškem diváků, všichni mu toho zlatého plešouna přejí z celého srdce. DiCapriománie ale pokračuje i po vyhlášení výsledků, na účet slavného herce se nadále baví celý internet.

Sociální sítě jsou z DiCapriova oscarového prvenství naprosto hotové. A nás to samozřejmě těší, protože ty nejlepší kousky z galerie jsou fakt k popukání.

DiCaprio před Oscarem

První nominace už před dvaadvaceti lety za vedlejší roli ve výborném filmu Co žere Gilberta Grapea. Následovaly další tři neúspěšné (Letec, Krvavý diamant, Vlk z Wall Street), takže všem muselo být jasné, že na pátý pokus pro to Leonardo DiCaprio už udělá všechno. A internet se toho hned chytl.

58c9a880-9ad1-0133-a02b-0e7c926a42af

giphy (2) giphy (3) giphy (4) giphy (5) giphy (6)

DiCaprio po Oscarovi

Srandiček bylo málo, takže se na stejné vlně diváci vezou i po prvních úspěšných Oscarech. Co ti fanoušci nevymyslí… A pokud se vám toho zdá pořád málo, můžete v komentářích přihodit ty další.

am91bd9_460sa giphy (1) giphy giphy-downsized-large tumblr_mnu5h5zgaf1rnjh5ho1_500 tumblr_n1uhr5oyga1rvm9dvo1_500

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také