David Hasselhoff zpět v Pobřežní hlídce

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Pobřežní hlídka je seriál, který si i přes svou béčkovost získal takřka kultovní status. Není proto divu, že se američtí filmaři v čele s Dwaynem Johnsonem rozhodli natočit další z již početné řady pokračování. Johnson navíc nedávno na sociálních sítích oznámil, že se k hereckému obsazení přidá i jedna z hlavních tváří původního seriálu: David Hasselhoff.

12801290_10154186694949384_1597604076916601215_n

Snímek režíruje Seth Gordon (Šéfové na zabití) pod hlavičkou studia Paramount Pictures. Hasselhoff, který v seriálu nejen hrál, ale i jej od jeho počátků v roce 1989, až do jeho konce v roce 2001 produkoval, se v pokračování krom zmíněného Dwaynea Johnsona objeví po boku Zaca Efrona, Alexandry Daddario, Priyanky Chopra a Kelly Rohrbach.

Kultovní seriál o plavčících, na nějž krom několika filmů navázal i spin-off Baywatch Hawaii se tak dočká filmu, který by vzhledem k tvůrcům, kteří mají na kontě celkem zábavné filmy, mohl být dobrou komedií. Jak se to tedy celé vyvrbí, se dozvíme v roce 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také