VIDEA: Třetí Captain America a dvojnásobná porce neshod

Přečtěte si

Autor

Marvelovská Občanská válka se sice rozpoutá až více než za měsíc, studio však už teď najíždí do masivní reklamní kampaně. Tu startují dva televizní spoty, jejíchž společným tématem je hlavně rozbití jednotného týmu Avengerů a problematická otázka zachování přátelství v dobách ideololgického rozporu.

Třetí díl série o Captainu Americovi je všeobecně považován spíše za takové třetí Avengers. Místo superpadoucha bude muset superhrdinský tým čelit ideologickým rozporům a prostředkům jejich vyřešení. Po teroristickém útoku, za kterým měl podle médií stát někdo z týmu, totiž přetekl pohárek trpělivosti mezinárodních organizací a tak navrhují zveřejnění tajných identit všech hrdinů a jejich začlenění pod svůj dohled.

Captain America: Občanská válka bue mít premiéru 5. května 2016. Do početného osazenstva marvelovských hrdinů se ve svých rolích vrátí Chris Evans, Robert Downey Jr., Sebastian Stan, Scarlett Johansson a další. Na palubu přibudou i zelenáči v podobě Chadwicka Bosemana a Toma Hollanda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také