Batman vs. Superman má již první ohlasy

Přečtěte si

Autor

Dlouho a velmi očekávaný komiksový blockbuster ze stáje DC Comics už příští týden zboří kina po celém světě a všichni fanoušci jsou natěšení, jak se Batman vs. Superman povedl. První ohlasy ze včerejší mexické předpremiéry naznačily odpověď. Povedl.

Několik minirecenzí už se objevilo na databázi imdb a ve zkratce se film velmi chválí. Ty nejpozitivnější reakce dokonce staví film před Nolanovu trilogii a pasují Bena Afflecka do role nejlepšího Batmana všech dob. Trailery údajně nevyzradily nic zásadního a Gal Gadot i Jesse Eisenberg odvádí prý velmi solidní výkony. Mezi největšími klady se často opakuje monstrózní akce, herecké výkony a věrnost komiksovým předlohám, ze kterých film čerpal. Jediná větší výtka směřuje k CGI efektům, konkrétněji tedy k jedné větší scéně, na které je digibordel údajně hodně vidět (ano, napadl nás ihned Doomsday). Kolem a kolem však převažují hodně kladné ohlasy a všichni se shodují na jednom: Batman vs. Superman je mnohem lepší než Muž z oceli.

Vypadá to nadějně, viďte? Všech osm reakcí můžete v originále prostudovat zde. My jenom dodáváme, že už se moc těšíme na projekci a s největší pravděpodobností během zítřka přibudou na internetu další stovky názorů, protože film má dnes slavnostní premiéru v Los Angeles a New Yorku.

5 KOMENTÁŘŮ

  1. Tie recenzie sú vymyslené, jeden troľo tam napísal, že film je lepší než dark knight a temnejší než celá nolanová trilógia…týpek čo mal 2 filmy ohodnotené a to naposledy písal recenziu pred 3 rokmi.

  2. niekedy treba citat medi riadkai, a bohuzial to vyzera tak ze tyto ludia but si vytvorili rychlo profil aby dali dobry ohlas, alebo sa po 1000 rokoch zobudili ze nieco ako imdb profil maju
    zatialrecenziam moc nedvoverujem, a celkovo nedvoverujem imdb, tam clovek bud da 10 z 10 alebo 0
    plus man of steel ma na imdb niec cez 7 percent, a to je len dlasi priklad ako numericke skore je absolutne zbytocne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také