Zoolander 2 láká do kin českým spotem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dosud jsme si mysleli, že umí jenom pózovat do kamery, procházet se po molu, špulit rty a skvěle se oblékat. Omyl. Derek Zoolander, proslulý model, se v pokračování ujeté komedie stane špiónem, aby zachránil světové celebrity. Na blížící se komedii láká i český spot, který si prozatím můžete pustit pouze u nás.

Uběhlo deset let a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kámošovi Hanselovi (Owen Wilson) už ve světě modelingu dávno pšenka nekvete. Pro něj jsou odepsaní a mrtví. Mrtvé (ale v pravém slova smyslu) začínají být i vybrané hudební celebrity, jejichž násilné konce spojuje jeden zvláštní detail – každého z nich našla policie s grimasou kopírující jeden z unikátních pohledů Dereka Zoolandera. Když takhle dopadne i Justin Bieber, rozhodne se hlavní a velmi sexy vypadající vyšetřovatelka (Penélope Cruz) pro velmi odvážný, leč také naprosto zoufalý pokus. Angažuje Dereka a Hansela a ti mají coby tajní agenti infiltrovat svět těch nejblyštivějších celebrit a najít v něm vraha dřív, než bys řekl Gaga. Aby jejich mise byla ještě o něco složitější, z vězení se právě dostal zlosyn Mugatu (Will Ferrell), který se za mřížemi doučil vše, co má umět správný záporák, a navíc tam pro Hansela a Dereka uchystal velmi brutální pomstu. Přehlídková mola budou už zase hořet.

Zoolander No. 2 má premiéru 18. února. V režii a po boku hlavní role Bena Stillera se představí Penélope Cruz, Owen Wilson, Will Ferrell, Christine Taylor, Kristen Wiig, Benedict Cumberbatch, Justin Bieber, Kim Kardashian West a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také