Winding Refn se spolčí se scénáristy Bondovek

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

Nicolas Winding Refn je magor. Nejde to říct jinak. Pod záštitou stylisticky velmi specifického režiséra vznikají rozporuplné filmy, jejichž hlavní hrdinové mají k normálnosti daleko. Jako svůj další projekt si seveřan s krkolomným jménem zřejmě vybral již dříve zmiňovaný The Avenging Silence.

NicolasWindingRefn

Refn bude na svém dalším filmu spolupracovat s Nealem Purvisem a Robertem Wadem, scénáristy šesti bondovek, včetně všech s Danielem Craigem. Má jít o akční thriller odehrávající se kdesi v Asii. O názvu sice nepadlo ani slovo, spekuluje se ale že by mělo jít o dlouho plánovaný The Avenging Silence.

Hlavním hrdinou The Avenging Silence má být podle Refna postava, kterou on sám popisuje jako mytologické stvoření, jež se objevuje v mnoha jeho snímcích. Archetyp, který představují postavy Maddse Mikkelsena v Barbarovi, Ryana Goslinga v Drive a Vithaya Pansringarma v Jenom Bůh odpouští, je podle režiséra založen na tajemné minulosti postavy a její neschopnosti ztotožnění s realitou.

Na plátnech kin každopádně nejdříve uvidíme Refnův The Neon Demon. Příběh o krásné modelce, která přijede hledat štěstí do Los Angeles, ale najde jenom závist a zkázu, nemá ještě stanovené datum premiéry. Do amerických kin by se měl dostat někdy v tomto roce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také