Je tak cool, že každej vool, skončí vejpool. Řeč je pochopitelně o Deadpoolovi, filmovém zázraku, který právě ovládl kina téměř po celém světě. A soutěž s touto premiérou spojená? Naprostá lahůdka.

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem, bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem“. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Soutěžní otázka

Vydělal Deadpool za první víkend v USA více jak 100 milionů dolarů?

Odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří získají vždy po jednom ze všech soutěžních předmětů. Soutěž probíhá do 22. února, den později kontaktujeme výherce. Jako předmět uvádějte Deadpool.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno