Trailer #1: Chůvák (2016) – Výchova dětí není snadná

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Filmů o neposlušných dětech, zaneprázdněných rodičích a netradičních chůvách vznikla řada. O malé ratolesti se starali Hulk Hogan, Vin Diesel i Jackie Chan. Němci přicházejí s vlastní verzí, akorát místo svalovce bude o děti pečovat člověk zažívající existenciální krizi. 

Clemens je velice zaneprázdněný člověk. Momentálně veškerý čas tráví na územním plánování města, v jehož dokončení mu zabraňuje jen pár nájemníků, které je potřeba vystěhovat. Jedním z nájemníků, kterých se toto plánování přímo dotýká, je i Rolf. Ten se rozhodne se Clemensovi pomstít skrze jeho děti – stane se jejich chůvou a snaží se je poštvat proti otci. Ovšem jeho úmysly se postupně mění, když neposlušné výrostky lépe pozná. Ti totiž pod slupkou nevychovaných spratků skrývají citlivé duše toužící po rodičovské lásce.

Trailer nám nabízí řadu gagů i nástin děje. Rychlý střih, několik hlášek a střídání humorné roviny s tou vážnou (otec nemá na své děti čas). Film roku to asi nebude, ale jako příjemná jendohubka zajisté poslouží. Chůvák dorazí do českých kin již zítra, 25. 2. 2016.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také