Jestli už můžeme v něčem týmovku Batman vs. Superman kritizovat, tak za minulý trailer. Prozrazeno bylo zbytečně mnoho a dívat se na digitální guláš rovněž nebylo moc příjemné. Jenže do hry vstupuje finální upoutávka, která skalním fandům pořádně rozpumpuje srdce. Na přesně takového Batmana se všichni těšíme.

Stejně jako čtvrtý trailer, se povedl i nový IMAX plakát The Battle is Bigger in IMAX. Do galerie se dostala také nová momentka Bruce Waynea, který si prohlíží škody napáchané po bitce Supermana s Generálem Zodem.

Batman bude neskutečný frajer a velká mlátička. Právě na jeho souboje a široká ramena sází poslední trailer před březnovou premiérou. Dostane se ale i na nějaké vymazlené záběry Muže z oceli a nezapomnělo se ani na amazonskou Wonder Woman. Zack Snyder si jednoduše napravil reputaci. Nezbývá ale než doufat, že to nejlepší ze souboje dvou komiksových titánů jsme už neviděli.

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti má premiéru 24. března 2016. V režii Zacka Snydera se představí Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Tao Okamoto, Ray Fisher, Jason Momoa a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno