Trailer #2: Grimsby (2016) – Chuligán Sacha Baron Cohen a vrah

Ani v tomto roce se neobejdeme bez bláznivých špionážních komedií. Podívejte se na nový trailer k akční komedii Grimsby se Sachou Baronem Cohenem a Markem Strongem.

Sony Pictures vydali další trailer k filmu Grimsby (The Brothers Grimsby). Počáteční scény připomínající dřívější počiny Saschy vás nejdřív asi překvapí, ale jakmile začne hrát Óda na radost, začne vás trailer skutečně lákat do kina. Mimochodem do českých kin přijde film 3. března 2016.

Sacha Baron Cohen v téhle parodii na špionážní filmy hraje Nobbyho, který má téměř vše – nejkrásnější ženu v severovýchodní Anglii (Rebel Wilson), jedenáct dětí… Chybí mu jen jediná věc, jeho mladší bráška Sebastian (Mark Strong). Hledá ho už celých dvacet osm let, od doby, co se jako děti rozdělili. Zní to, jako by Nobby byl dokonalý muž, jedná se ale o hlučného alkoholika a fanouška fotbalu se sklony k výtržnostem. I tak jednoho dne vyrazí svého malého brášku najít, aniž by tušil, že Sebastian je jedním z nejlepších agentů MI6, a že právě odhalil plány globálního teroristického útoku.