TOP 10: Komiksové postavy, které by si zasloužily vlastní film

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Když už se nám příští týden konečně dostane na plátna kin Deadpool, komiksová postava, kterou jsme chtěli ve filmu už několik let, tak jsme se rozhodli sestavit žebříček komiksových postav, co jednou musí dostat také svůj vlastní film.

Určitě je v komiksovém světě takových hrdinů, padouchů, kteří by si zasloužili své místo v této TOPce, nicméně pokusili jsme se vybrat ty nejznámnější s těmi nejzajímavějšími příběhy.

Phoenix / Jean Grey

Jedna z mála X-menovských postav, která by si vlastní sólovku zasloužila. Jean Grey můžete vídat v mutantských filmech už od prvních dílů, ale ne vždy jí byl dáván dostatek prostoru. Její proměna ve Phoenix je impozantní a já bych to bral jako skvělé odreagování od X-menovských filmů. Klidně by to mohl být film na motivy X-Men Origins: Wolverine.

top-5-x-men-stars-we-want-to-see-return-for-wolverine-3-662515

Falcon

Další moje osobní tužba. Pozor, spoiler. POZOR! Kdo čte komiksy, tak ví, že Falcon se stane Kapitánem Amerikou a právě tento zrod nového Kapitána bych na filmovém světě uvítal s otevřenou náručí. Anthony Mackie se do role Falcona velice hodí a dokážu si představit, že by MCU bylo do budoucna stavěno právě na něm.

falcon

Black Widow

O Černé vdově se v kuloárech mluví už poměrně dlouho a její sólovka by byla velice zajímavá. Ještě před vstupem do S.H.I.E.L.D.u dělala Nataša Romanoff pro KGB, což by mohlo být i obsahem filmu. Trénink Černé vdovy, její práce a následný přechod k S.H.I.E.L.D.u. No a kdo by se rád nepodíval na Scarlett Johansson?

Black-Widow-not-on-merchandise_article_story_large

Nick Fury

Příběh Nicka Furyho by nemusel být vůbec špatný. Od jeho počátků až po jeho ředitelování v S.H.I.E.L.D.u. Samuel L. Jackson byl snad v každém filmu MCU a je to spíše doplňková postava, než nějaká hlavní, kolem které se vše točí. Ale kdyby náhodou Marvel nevěděl co točit, Nick Fury je jasná volba. Laťku nám minulý Nick Fury v čele s Davidem Hasselhoffem nenastavil moc vysoko.

nick_fury_71819

Galactus

Další padouch z komiksového světa Marvelu, tentokrát Galactus pojídající planety. Viděli jste Fantastickou čtyřku a stříbrného surfaře? Tak tam jste viděli Galactuse. Sice to nebylo dokonalé ztvárnění, ale co. Tak jako tak by si tento záporák něco zasloužil, kdyby byl zasazen do filmového světa.

3239317-5153950365-31029

Hulk

Jasně, Hulk už svojí sólovku měl, a dokonce dvakrát, ale ruku na srdce, bavily vás? První Hulk s Banou mě nezaujal ani trochu a druhý s Nortonem taky nebyl úplně můj šálek kávy. Hulk si zaslouží trošku víc, minimálně Mark Ruffalo by si jeden sólový film natočit měl a bylo by mi úplně jedno, o čem by příběh byl. Osobně chci v budoucnosti vidět Planetu Hulk a World War Hulk. Tak snad jednou.

hulk-mark-ruffalo-marvel-phase-3-movies

Thanos

Ano, Thanose vídáme ve filmech MCU pravidelně, ale nikdy mu nebyl dán dostatek prostoru. Ten nejspíš dostane až v Infinity Wars, což je škoda. Sám bych rád viděl Joshe Brolina aka Thanose a to všechno, co se odehrává v pozadí všech bitev (bitva o New York – Loki), tu touhu Thanose zmocnit se Kamenů nekonečna a zničit téměř vše. Thanos má prostě prsty téměř ve všem.

thanos-thoughts1

Mr. Fantastic

Příběh Reeda Richardse neboli Mr. Fantastica by také mohl poměrně zajímavý. Jeden z nejchytřejších lidí na planetě, který stál u zrodu snad těch nejdůležitějších věcí z marvelovského světa, by si svůj vlastní film zasloužil. Teda jen pod podmínkou, že by ho tvůrčí tým nezbabral jako reboot Fantastický čtyřky.

MilesTeller640

Harley Quinn

To je spíše taková moje osobní tužba vidět příběh Harley Quinn neboli doktorku Harleine Quinzell. Podívat se na stříbrném plátně na její přeměnu z doktorky léčící Jokera na další vyšinutou bláznivou ženu z Gothamu by mohlo být famózní. A vůbec by mi nevadilo, kdyby ji ztvárnila zase Margot Robbie, protože její Harley Quinn je dokonalá, i když co se týče podoby ne úplně věrná komiksové předloze.

Snímek obrazovky 2016-01-30 v 18.39.31

Joker

Je tu někdo, kdo by nechtěl sólovku Jokera? Nemyslím si. Příběh vyšinutýho blázna z Gothamu stojí za zfilmování. A kdyby se půlka filmu odehrávala v Arkham Asylum, kde je takových podivínů nespočet, to by nebylo vůbec špatné. Musíme si ale počkat na Suicide Squad, ale podle prvních ukázek je vidět, že Jared Leto bude jako Joker fenomenální. Přece jen laťka je od Heatha Ledgera nastavena poměrně vysoko, tak Leto se musel pořádně připravit.

Snímek obrazovky 2016-01-30 v 18.39.45

Kdo se jen o kousek nevešel do TOPky: Howard The Duck, Sběratel (The Collector), Hawkeye, Spider-Woman, Robin, Ra’s Al Ghul, Thunderbolts, She-Hulk.

Jak by vypadala Vaše TOPka? Ztotožňujete se s naší, nebo je tu někdo, kdo Vám vyloženě chybí? Nechte nám svoje postřehy v komentářích!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také