Seth Rogen a Zach Galifianakis uvíznou ve vesmíru

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Na serveru The Wrap se objevila informace, že tři populární komici a herci Seth Rogen, Bill Hader a Zach Galifianakis, podepsali smlouvu na komediální film o astronautech, kteří uvízli ve vesmíru.

Ten se jmenuje The Something a jeho režisérem a scénáristou v jedné osobě je Rodney Rothman (22 Jump Street, Zpátky do ringu), a tento snímek pro něj bude režijním debutem.

O příběhu se zatím ví jen to, že, jak už bylo zmíněno výše, bude zaměřen na skupinku kosmonautů, kteří uvíznou ve vesmíru, kde stráví několik let, než konečně narazí na jinou loď.

Rogen a Hader spolu již natočili několik filmů (mj. Superbad, Zbouchnutá) a s třetím komikem do party si snad sednou.

Námět zní celkem slibně, a nezbývá tedy doufat, že se tvůrcům podaří natočit povedenou komedii. Každý, kdo zná kultovní sitcom Červený trpaslík ví, že z osamění v širém vesmíru se dá vytřískat spousta zábavy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také