Star Wars VIII odhalují herecké obsazení a video

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nedávno jsme vás informovali, že natáčení osmé epizody Star Wars je již v plném proudu. Jako důkaz, že se tomu opravdu tak děje, nás Disney zásobuje krátkým oznamovacím videem a hereckým obsazením. To se totiž rozrostlo o další významná herecká jména.

Až doteď jsme takřka netušili, kdo všechno se z epizody VII vrátí na palubu. Nakonec jde o všechny hlavní postavy, jak prozrazují právě zveřejněné oficiální informace. V epizodě VIII si tedy opět zahrají Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie a Andy Serkis. Mezi ně se pak nadále zařazují nováčci Benicio Del Toro, Laura Dern a Kelly Marie Tran.

Star Wars VIII mají i video ze zákulisí, ve kterém si režisér Rian Johnson vychvaluje své první minuty na place. Také uvidíme nějaký ten záběr z konce minulé epizody a uslyšíme nepřeslechnutelný soundtrack Johna Williamse. Co víc si takhle zkraje produkce přát?

Premiéra osmých Star Wars je 14. prosince 2017. Už letos nás ale čeká první vedlejší snímek z tohoto bohatého světa, Darebák jedna: Star Wars Story.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také