Souhrn největších filmových novinek ledna

Přečtěte si

Autor

I tentokrát je tady přehled těch nejdůležitějších novinek, které se udály za minulý měsíc.

Narnie se vrátí

Jedna z mnoha knižních fantasy sérií vtrhla do kin před jedenácti lety a první film vydělal hodně slušné peníze. Bohužel další pokračování už nebyly tak úspěšné a značka na pár let zmizela ze scény. V poslední době se objevily informace, že se chystá vzkříšení. Ale nebude se točit od začátku, ale naváže se tam, kde se skončilo. Takže nás čeká čtvrté pokračování s podtitulem Stříbrná židle.

Střípky ze třetích Avengers

Filmy od studia Marvel jsou sázkou na jistotu. Pokračování Age of Ultron opět pokořilo miliardu dolarů a třetí shledání téhle party bude rozděleno na dvě části. A bude to hodně velký. Podle režisérů Russoových by se v tomhle mega filmu mělo objevit až 67 postav. A můžeme se jenom domýšlet, kolik tahle sranda bude stát.

Odešel Alan Rickman

Minulý měsíc opustil svět filmu další skvělý herec. Alan Rickman se zapsal do paměti diváků spoustou vynikajících rolí. Ať už to je záporák z první Smrtonosné pasti Hans Gruber nebo profesor Severus Snape v sérii Harry Potter. R.I.P.

Další Star Wars až později

Sedmá epizoda Star Wars s klidem vydělala skoro dvě miliardy dolarů a epizoda osmá už se začala natáčet. Bohužel se jí dočkáme až na konci příštího roku. Naštěstí nám čekání zpříjemní Rogue One.

Bojkot Oscarů 

Asi největší poprask vznikl na internetu kvůli předávání oscarů. Situace je celkem prostá. Tento rok nebyli nominování žádní herci tmavé pleti, což je třeba v případě Samuela L. Jacksona nebo Willa Smithe, kteří by si za svůj výkon určitě nominaci zasloužili, docela smůla. Každopádně je jasné to, že celá tahle šaráda kolem předávání ocenění je celkem zbytečná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také