Saw 8 se dere kupředu! Kdo píše scénář a jaký bude název filmu?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Úspěšná hororová sága Saw sčítá dohromady sedm filmů. Ty za poměrně malý peníz (64 milionů dolarů) vydělaly neskutečný balík, téměř 900 milionů. Po šesti letech od posledního pokračování můžeme konečně s jistotou potvrdit, že Saw 8 skutečně vznikne. Dokonce již známe scénáristy projektu.

Sérii Saw nastartoval James Wan, tvůrce hororových pecek Insidious nebo V zajetí démonů. Pod další snímky, které ale značně začaly ztrácet na kvalitě, se podepsal jako producent, což by mělo platit i pro nadcházející osmý díl. Ten napíší scénáristé Piraně 3D, Pete Goldfinger a Josh Stolberg. Snímek pak půjde do kin po názvem Saw Legacy.

Studio Lionsgate potvrdilo, že nepůjde o žádný reboot ani prequel, nýbrž o přímé pokračování série. Co zatím ale nevíme, je všechno ostatní. Vrátí se Tobin Bell v roli Jigsawa? Uvidíme film třeba už příští rok? Chopí se režie James Wan? Odpovědi bohužel zatím neznáme.

O pokračování Saw se začalo mluvit již v roce 2013. Tehdy si ale tvůrci řekli, že není potřeba nic uspěchat a spíše zvolit pomalé tempo, aby se mohl najít ten správný příběh. Tak uvidíme.


Režisér James Wan loni představil miliardové Rychle a zběsile 7, a již brzy přivede do kin druhé V zajetí démonů, za dva roky pak očekávanou adaptaci komiksového Aquamana. Mluví se o něm také v souvislosti s rebootem seriálu MacGyver. Tento chlapík má prostě plné ruce práce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také