Rychle a zběsile 9 a 10 mají datum premiér

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jak už dobře víte, v plánu je další trilogie Rychle a zběsile. Po kasovním trháku sedmičky se ale není čemu divit. Film vydělal přes miliardu a půl dolarů a kromě nových třech filmů jsou podle všeho ve hře také vlastní filmy některých vedlejších postav. Co nás ale zajímá tentokrát, jsou data premiér Rychle a zběsile 9 a 10.

Vin Diesel nedá dopustit na sociální sítě. Právě tam zveřejnil data premiér posledních dvou filmů trilogie. Po osmičce, která dorazí do kin 13. dubna 2017, se fanoušci série mohou těšit na 9. dubna 2019. Právě v ten den ovládne kina Rychle a zběsile 9. Poslední část pak spatří světlo světa 10. dubna 2021.

Rychle a zběsile 8 se bude většinu času odehrávat v New Yorku a podíváme se také do Ruska nebo Islandu. Film natočí F. Gary Gray (Straight Outta Compton, Ctihodný občan) a do titulních rolí se vrátí Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster a Tyrese Gibson. Počítat bychom měli i s Dwaynem Johnsonem a Kurtem Russellem.

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Super, ale nanejvýš filmem Rychle a zběsile 11 bych to vše kompletně uzavřel. A s filmem bych do kin přišel 11. dubna 2023. Bylo by fajn část filmu natočit v Praze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také