Queeni rozduní vybraná česká kina

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Pro mnoho fanoušků se hudební skupina Queen rozpadla ještě dříve, než přišli na svět. Nyní se ale naskýtá ojedinělá příležitost vidět plnohodnotný koncert skupiny na velkém plátně s profesionálním ozvučením. Do českých kin se totiž chystá záznam vůbec prvního koncertu, na kterém zazněl hit Bohemian Rhapsody.

Queen_NightInBohemia

Queen: A Night in Bohemia si odbude českou premiéru 28. února, kdy ho nabídnou kina Svět v Hodoníně a Chomutově, Drahomíra v Karlových Varech, Ex v Karviné, Premiere Cinemas v Praze, Teplicích a Olomouci a pražské Bio Oko a Modřanský biograf. Následovat budou kina v Nymburku, Bílovci a Žamberku.

Kromě záznamu samotného koncertu nabídne film i exkluzivní rozhovory se všemi členy kapely. Koncert z Vánoc 1975 je zvukově i obrazově vyčištěný a kromě zmiňované Bohemian Rhapsody na něm zazní i další hity kapely. Namátkou zmiňme Keep Yourself Alive či Now I’m Here.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také