Queeni rozduní vybraná česká kina

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Pro mnoho fanoušků se hudební skupina Queen rozpadla ještě dříve, než přišli na svět. Nyní se ale naskýtá ojedinělá příležitost vidět plnohodnotný koncert skupiny na velkém plátně s profesionálním ozvučením. Do českých kin se totiž chystá záznam vůbec prvního koncertu, na kterém zazněl hit Bohemian Rhapsody.

Queen_NightInBohemia

Queen: A Night in Bohemia si odbude českou premiéru 28. února, kdy ho nabídnou kina Svět v Hodoníně a Chomutově, Drahomíra v Karlových Varech, Ex v Karviné, Premiere Cinemas v Praze, Teplicích a Olomouci a pražské Bio Oko a Modřanský biograf. Následovat budou kina v Nymburku, Bílovci a Žamberku.

Kromě záznamu samotného koncertu nabídne film i exkluzivní rozhovory se všemi členy kapely. Koncert z Vánoc 1975 je zvukově i obrazově vyčištěný a kromě zmiňované Bohemian Rhapsody na něm zazní i další hity kapely. Namátkou zmiňme Keep Yourself Alive či Now I’m Here.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také