Podívejte se na plac druhých Strážců Galaxie

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

James Gunn a spol. nelení a poctivě připravují nástupce nejlepší marvelovky posledních let. Několik fotografií z natáčení odhaluje staré známé tváře.

Tento rok nám filmové studio Marvel představí hned dvě komiksové adaptace – budou jimi květnová trojka Kapitána Ameriky s podtitulem Občanská válka a v listopadu dorazí i nováček Doctor Strange, kterého si střihne britský oblíbenec Benedict Cumberbatch.

Naplno se však pracuje i na ostatních očekávaných projektech, mezi které bez diskuzí patří i pokračování Strážců Galaxie z roku 2014. Oblíbená parta netradičních hrdinů si díky skvělému sci-fi dobrodružství vydělala solidní balík peněz (773 milionů dolarů celosvětově), proto nikoho nepřekvapilo, že se se Star-Lordem, Gamorou, Draxem, Grootem a Rocketem v nejbližší době opět setkáme.

Premiéra snímku je naplánována na pátý květen 2017 a kromě herců jako Chris Pratt nebo Zoe Saldana se na své místo vrátí i režisér James Gunn. Ten v minulých dnech zveřejnil několik fotografií z příprav na natáčení a pozadu nezůstali ani jeho herečtí kolegové.

Zoe Saldana, Chris Pratt, James Gunn, Dave Bautista a Sean Gunn
Dave Bautista (Drax) se dostává do formy v tělocvičně
Chris Pratt se chlubí s kazeťákem, ve kterém se ukrývá pokračování „Božího mixu“ z prvního filmu
Michael Rooker (v popředí) si zopakuje roli Yondu Udonta
Fotografie siluet uloupena z instagramu Zoe Saldany

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také