A je tu další soutěž. Tentokrát s nejslavnějším ztroskotancem v hlavní roli.

Připravte se na konečně pravdivý příběh Robinsona Crusoe a jeho nejvěrnějšího přítele – papouška Úterý.

Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Úterý celý život sní, že bude objevovat svět.

Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Úterý velmi rychle pochopí, že tenhle dvounohý tvor by mohl být jeho šancí dostat se z ostrova pryč. Stejně tak Robinson Crusoe zjistí, že aby přežil na neobydleném ostrově, musí využít pomoci chytrého papouška a jeho zvířecích kamarádů. Pro Robinsona není sbližování právě snadné, protože zvířata neumí mluvit člověčí řečí. Pomalu se však stávají přáteli a začínají společný život plný dovádění, zábavy a dobrodružství. Jejich klid však jednoho dne naruší dvě divoké kočky, které chtějí všechny na ostrově zotročit.

Schyluje se k velké bitvě. Robinson a jeho přátelé musejí spojit své síly. Aby zachránili svůj domov, musí zlotřilé kočky porazit.

Rodinné 2D a 3D dobrodružství Robinson Crusoe natočil zkušený režisér animovaných příběhu pro děti Ben Stassen. Malé i velké diváky si získal již svými předchozími filmy, např: Sammyho dobrodružství, Dům kouzel, Cesta na Měsíc 3D.

Soutěžní otázka

Záporákem v tomto filmu je:
a) pes
b) kočka
c) lev

Pravidla soutěže

  • Pro zúčastnění v soutěži musíte být odběrateli našeho Youtube kanálu.
  • Své odpovědi zasílejte na soutěžní email soutez@nafilmu.cz a jako předmět uvádějte Robinson Crusoe.
  • Soutěž končí 28. února. Ze správných odpovědí vylosujemetřiva výherce.

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek v kinech od 18.2.  ve 2D a ve 3D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno