Marvel na Netflixu aneb které seriály nás ještě čekají

Není tomu dlouho, co streamovací služba Netflix začala vysílat i v Čechách a proto Vám v článku připomeneme, kterých superhrdinů od Marvelu se v budoucnu na Netflixu dočkáte.

Netflix s Marvelem do seriálového světa skočili po hlavě. Nejdříve vypustili Daredevila, který sklidil ty nejpozitivnější ohlasy. Pár měsíců na to přišla Jessica Jones, rovněž velice úspěšná.

Seriály z dílen Netflixu a Marvelu jsou temnější, drsnější a surovější, čímž se podstatně liší od filmů ze stáje Marvel Studios. I proto fanoušci odpočítávají minuty do premiér dalších hrdinů nebo nových sezón. Na co se tedy můžeme nadále těšit?

maxresdefault

Daredevil – druhá řada

Daredevilova první řada nastavila laťku tak proklatě vysoko, že jen těžko ji bude jakákoliv další série překonávat. Nemožné to ale není. Hlavní roli Matta Murdocka (Daredevila) si střihl Charlie Cox, který pro mě byl osobně velikým překvapením. První řada měla rovněž vynikajícího záporáka Wilsona Fiska, kterého dokonale zvládl Vincent D’Onofrio. Druhá řada ale nabídne něco, na co se většina fanoušků těší jako na boží smilování. Elektru (Elodie Yung) a hlavně Punishera (Jon Bernthal). Myslím si, že druhá řada bude skvostná a uvidíme ji 18. března letošního roku.

colter-luke-cage-2-155139

Luke Cage – první řada

Letos se dočkáme novinky, kterou bude Luke Cage. Ano, tohoto obrovského chlapíka s nezničitelnou kůží jste už viděli v Jessice Jones. Tentokráte ale dostane o hodně více prostoru. Tato série se bude zabývat pouličními nezákonnými boji bývalých trestanců v ulicích New Yorku, které souvisí právě se superhrdinou Lukem Cagem (Mike Colter).

2015-12-09-1449683774-9007014-maxresdefault

Jessica Jones – druhá řada

Netrvalo dlouho a po skončení první řady Netflix s Marvelem oznámili řadu druhou. První série byla obrovským potěšením. Velice mne zaujaly osudy a těžký život právě Jessicy Jones (Krysten Ritter), ale ještě o něco víc mě zaujal herecký výkon Davida Tennanta, který si střihnul roli Kilgravea, hlavního záporáka. Jeho výkon byl famozní. Rozhodně doporučuji všem!

_1436135927

Iron Fist – první řada

O tomto hrdinovi se toho ví zatím nejméně. Hlavní herec ještě ani není obsazen. Marvel’s Iron Fist bude v této akční sérii sledovat osud superhrdiny a mistra bojových umění Dannyho Randa. Naložit s tímto seriálem bude pro Marvel a Netflix velikým oříškem. Příbeh Iron Fista je poměrně zapeklitý pro film, natož pro seriál, který má menší rozpočet. Zapojení mystična, bojových umění a všeho, co provází právě Iron Fistův příběh, bude určitě těžké.

thumb-marvel-netflix

The Defenders – první řada

The Defenders sjednocují všechny výše jmenované, tedy Daredevila, Jessicu Jones, Iron Fista a Lukea Cage. Toto epické superhrdinské uskupení bude ve městě New York chtít nastolit pořádek. Můžeme se těšit na trošku temnější Avengers v menším, ale určitě ne horším, stylu.

Na které seriály se nejvíce těšíte Vy? Co by mohl Marvel s Netflixem v budoucnu vyrobit kromě těchto seriálů? Pište do komentářů!