Mají Mizerové 3 definitivně zelenou?

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Před pár měsíci studio oznámilo další dva filmy Mizerů. Nebylo však jisté, jestli se v nějakém objeví Will Smith a Martin Lawrence. Konečně je vše objasněno.

O pokračování Mizerů se mluví už od roku 2003, kdy měl premiéru zatím poslední film Mizerové 2, režírovaný Michaelem Bayem. O dalším sequelu však nikdo z trojice Will Smith, Martin Lawrence a Michael Bay nepřemýšlel. Každý si šel svou cestou. Nejvíce samozřejmě prorazil režisér Bay, jenž se na několik let upsal Transformerům.

bad-boys

V létě minulého roku však studio Sony přišlo se smělým plánem natočit hned další dva díly Mizerů s tím, že třetí díl by měl premiéru 17. února 2017 a čtvrtý 3. července 2019. Třetí film dokonce dostal i režiséra Joea Carnahana (A-tým, Mezi vlky), který má na starosti i scénář. Nepadlo však ani jedno slovo o hercích. Až do teď. Will Smith totiž v rozhovoru pro BBC Radio 1Xtra potvrdil, že si s Martinem Lawrencem role Mike Lowryho respektive Marcuse Burnetta ještě jednou zopakují.

Smlouvy ještě podepsané nejsou, každopádně je to největší posun v projektu za dlouhou dobu. Pokud chce studio stihnout za rok premiéru třetího dílu, pak by se mělo začít natáčet v řádech maximálně týdnů. Tedy za předpokladu, že scénář je už hotový. Je otázka, zda chce Sony stihnout avizovaný únorový termín, protože až do této doby se o projektu vůbec nemluvilo. Jestliže se ale potvrdí Smithova slova a hercům budou nabídnuty smlouvy, pak studio zřejmě nebude mít problém termín premiéry posunout, když mají takováto esa v rukávu. Fanoušci si rádi počkají.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také