Flash se objeví v Supergirl

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Filmové a seriálové crossovery nejsou dnes nic neobvyklého, zvláště u Marvelu. Jejich největší konkurent, DC, se snaží držet krok a tak rovněž realizuje setkávání svých hrdinů napříč svými projekty. Nejnovějším takovým důkazem je setkání Flashe s jednou velice silnou blondýnou.

Rychlík v červeném spandexu, který se prohání na televizní stanici The CW, navštíví svou nadlidsky silnou kolegyni Supergirl, která chrání nevinné na stanici CBS.

Podle tiskové zprávy se Grant Gustin, ztvárňující Flashe, ukáže v seriálu Supergirl 28. března. O jak velký čas strávený v dílu půjde, se zatím neví. Dále bylo naznačeno, že Melissa Benoist oplatí Gustinovi návštěvu a ukáže se v jeho seriálu.

Toto setkání hrdinů ze stáje DC bylo probíráno v podstatě od prvního dílu Supergirl, jelikož oba seriály mají stejné producenty, Grega Berlantiho a Andrewa Kreisberga. Kdo ví, třeba se dočká návštěvy i Oliver Queen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také