Dwayne Johnson proti vulkánům v pokračování San Andreas

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

The Hollywood Reporter přišel se zprávou, že se pracuje na pokračování katastrofického snímku San Andreas, do něhož se navrátí i většina původního obsazení. Dwayne Johnson si v roce 2015 zahrál pilota průzkumné a záchranné helikoptéry a v pokračování se vrátí po boku Carly Cugino, Alexandry Daddario a Paula Giamattiho. Tentokrát bude bojovat s Ohnivým kruhem…

Pro méně zeměpisu znalé: Ohnivý kruh je místo v Tichém oceánu, obíhající Pacifickou litosférickou desku. Čítá celkem 450 sopek a je považován za příčinu většiny zemětřesení.

Scénář k pokračování San Andreas napíší Neil Widener a Gavin James, kteří se tak od velkých zemětřesení okolo Kalifornie přesunou právě k okolí Ohnivého kruhu.

San Andreas vydělalo horentní částku (470 miliónů dolarů), a proto se nelze divit, že se tento katastrofický snímek dočká pokračování.


Těšíte se?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také