Deadpool 2 vznikne zase bez peněz

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Neberte to doslovně. Rozpočet prvního Deadpoola byl nějakých 58 milionů dolarů, což je samozřejmě pěkná pálka. Na druhou stranu je to pořád třetina toho, kolik za výrobu utratí dnešní superhrdinové. A jelikož se Deadpoolovi v kinech daří přímo enormně, očekávalo se, že pokračování filmu dostane rozpočet mnohem větší. Bude tomu tak?

Je to jednoduchá rovnice. Když filmem vyděláte velké prachy, pokračování většinou vznikne za mnohem větší peníz. Tvůrci Deadpoola ale slibují, že se této prokleté chybě většiny filmových sequelů vyvarují za každou cenu. Deadpool prý nikdy nebude hrdinou, který by měl bojovat proti mimozemským vetřelcům mezi rozbombardovanými mrakodrapy. Vlastně jsou rádi, že pokračování vznikne za podobných podmínek.

Přístupnost „R“ Deadpoolovi vůbec nezabránila tomu, aby si komiksový antihrdina osvojil kina po celém světě. Po sedmi dnech od premiéry má na kontě již 325 milionů dolarů a čísla v následujících dnech půjdou ještě hodně nahoru. O tomto se ale více rozepíšeme v pondělních víkendových tržbách.

Deadpool 2 dostal zelenou hned při uvedení svého filmu minulý týden. Scénáristé Rhett Reese a Paul Wernick hlásí návrat, počítat zřejmě můžeme i s režisérem Timem Millerem. Potvrzeno také bylo, že se po boku Deadpoola představí oblíbený mutant Cable, pro kterého se právě hledá ten správný herec. Premiéra snímku nebyla zatím stanovena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také