Co děláme v temnotách se dočká pokračování

Přečtěte si

Autor

ladyania
Retro is a hobby for life :)

Po překvapivě dobré novozélandské komedii Co děláme v temnotách se chystá spin-off, který by měl pojednávat o úhlavním nepříteli našich hrdinů. Mají vlkodlaci stejně těžké životy jako upíři nebo jsou jejich dny procházkou růžovou zahradou?

Režie se opět ujme Novozélanďan Taika Waititi. Ten se momentálně zabývá třetím dílem Thora s podtitulem Ragnarok a již brzy představí prvním festivalovým divákům komedii Hunt for the Wilderpeople. 

Pokračování dokumentárně laděné upířiny mělo původně nést název What We Do in the Moonlight (Co děláme v měsíčním světle), oficiálně ale bylo prozrazeno, že snímek půjde do kin jako We’re Wolves. Na scénáři bude s Waititim opět spolupracovat Jemaine Clement, oba dva by se pak mohli objevit i ve svých původních rolích.

O čem nový snímek bude, to se ještě neví. Pokud bychom to chtěli odvodit od prvního dílu, nejspíš půjde o skupinku vlkodlaků, kteří se snaží o normální občanský život. Je však už teď jasné, že to bude přinejmenším stejná zábava jako pohled do obyčejného života upírů.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také