5 důvodů, proč jít na film Zoolander No. 2

Přečtěte si

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Recenze: El Camino – Epilog Jesseho Pinkmana stojí na hraně

Dlouho očekávaná premiéra filmu El Camino je za námi. Epilog, jež po AMC převzala televize Netflix, odpovídá na některé...

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Autor

Stýskalo se Vám po přehlídkových molech a po hercích, kteří si nehrají na “umělce”, ale chtějí za každou cenu diváka pobavit? Nezoufejte, protože od 18. února můžete v českých kinech shlédnout snímek Zoolander No. 2. Proto jsme pro našli 5 důvodů, proč jít na tento film do kina.

1. Herecké obsazení

Patnáct let je dlouhá doba. Právě tolik let museli fanoušci Zoolandera čekat na pokračování, kde znovu spatří dva ujeté muže s vášní pro módu. Ben Stiller a Owen Wilson budou spolu opět vystupovat na módní přehlídce, tentokrát v krásném Římě. Ben chce úspěšnou přehlídkou dokázat úřadům, že je vhodným rodičem k výchově svého syna. Podaří se mu to?

2. Humor na každém rohu

Hned v úvodu se může divák těšit na vtipnou scénu s Justinem Bieberem, čímž to ale zdaleka nekončí. Celý film je protkán humorem a absurditami, které k Zoolanderovi nepochybně patří.

3. Módní výstřelky

Kráčet po přehlídkovém molu s pytlem na hlavě, to je umění! Pytel na sobě mít kluci nebudou, ale hrdě si budou kráčet v nejrůznějších módních svršcích, které můžou být inspirativními či naopak k smíchu. Budeme čerpat modní inspiraci nebo naopak přijde moment zděšení – kam ta móda spěje?

4. Zápletka

Ačkoliv děj jde stranou, protože tady má hlavní slovo humor, chci alespoň částečně nastínit o co půjde. Velmi sexy vypadající vyšetřovatelka módní policie Valentina (Penélope Cruz) řeší záhadná úmrtí známých celebrit. Oběti měly při umírání stejný výraz, který ji zavede k Dereku Zoolanderovi. Mají snad obličeje nějakou spojitost právě s Derekem?

5. Překvapivý konec

Ať už holdujete absurditám či nikoliv, jistě jste zvědaví, jak nový film skončí. Kolik slavných osobností budou herci parodovat, či které se ve filmu objeví. Ať už bude konec překvapivý či nikoliv, zaručeně film naservíruje divákům velkou dávnou humoru! Tak tedy popcorny s sebou a pohodlně se usaďte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také