Trailer #1: Free State of Jones (2016) – McConaughey jako vůdce rebelů

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Režisér Gary Ross přichází s příběhem podle skutečné události o konfederačním vojákovi, ze kterého se stal psanec a jenž sjednotil skupinu rebelů. První trailer je na světě.

The-Free-State-of-Jones-First-Look

Zatím posledním snímkem Rosse byly první Hunger Games, ke kterým si rovněž podle předlohy napsal scénář. Mezi jeho vydařené filmy patří hlavně Městečko Pleasantville a Seabiscuit. Nyní se chopil příběhu Newtona Knighta, farmáře a bývalého vojáka konfederační armády v době občanské války, který shromáždil skupinu psanců a otroků, aby vybudovali svůj vlastní nezávislý stát.

V působivém prvním traileru nám nejen McConaughey dokazuje, že film by mohl mít i oscarové ambice. Necháme se překvapit.

Free State of Jones má u nás premiéru 19. května 2016 a pod vedením Garyho Rosse se nám představí Matthew McConaughey, Keri Russell, Mahershala Ali, Gugu Mbatha-Raw a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také