TOP 10: Nejočekávanější seriálové novinky roku 2016

Přečtěte si

Autor

Hledáte seriálovou inspiraci v novém roce? Připravili jsme pro Vás souhrn deseti nových seriálů, na které se můžete v průběhu letošního roku těšit. O čem budou a co nabídnou? Čtěte dále.

1. Legends of Tomorrow

21. ledna zažije debut tahle vesmírná podívaná, ve které bude Rip Hunter (Arthur Darwill) cestovat v čase a dozví se o budoucnosti, která má postihnout naši planetu. Svět je v ohrožení a potřebuje legendy, které se společně postaví hrozícímu nebezpečí. Povede se legendárnímu týmu, který je složený z padouchů a dobrodruhů zachránit planetu od zkázy?

2. Billions

Peníze budou, my nebudeme… Tohle ovšem neplatí pro boháče Bobbyho Axelroda (Damian Lewis), jehož podnikání a několik milionů dolarů na bankovním účtu budí pozornost státního zástupce Chucka Rhoadese (Paul Giamatti). Ten se začne o  Axelrodovy finance více zajímat a nenechá celou věc plavat. Jak se tenhle boj mezi muži silných slov bude dále vyvíjet? Pokud paříte mezi fanoušky seriálových dramat plných brilantních dialogů, můžete se těšit na novou dvanáctidílnou sérii!

3. Akta X (The X – Files)

Mysteriózní scifi seriál s předními představiteli agentů FBI Muldera a Scullyové je zpět! Agenti jsou po 14letech zpátky a budou řešit případy, na které běžní agenti nestačí. Budou se zabývat mimozemskými civilizacemi na Zemi a paranormálními jevy? Nebo čekají diváky i jiné zvláštní případy? Šest nových epizod bude reflektovat aktuální obavy Američanů jako je osobní svoboda ohrožení ve jménu bezpečnosti či zvýšený vládní dozor.

http://www.youtube.com/watch?v=_1SmJUBT5q0

4. American Crime Story

Amerika je plná zločinů, soudních řízení a trestů. Nový seriál je sborníkem Amerických zločinů pod taktovkou Ryana Murphyho (režie a scénář). Na životopisné dramatické díly nového seriálu, které jsou dlouhé přes 40 minut se Amerika může těšit už 2. února. Ale kdo si počká, ten se dočká!

5. Vinyl

70. léta v New Yorku = drogy, sex a rokenrol. Co více si přát? Hlavní postavou je úspěšný producent, který si prochází krizí středního věku. Hlavní roli si zahraje Bobby Cannavale, Olivia Wilde, Ray Romano a Juno Temple. Nové hudební drama debutuje 14. února.

6. 11.22.63

Cestovat můžeme i jinak než s kufry a letenkou v ruce na druhou stranu světa. Lze cestovat i v čase? V tomhle seriálu ano. Hlavní hrdina není multimilionář ani významný politik. Jmenuje se Jake a je učitelem angličtiny. Časový portál mu ovšem změní jeho život. Jake chce zasáhnout do historie dne 22. listopadu 1963, jinými slovy chce odvrátit atentát na Johna F Kennedyho.

http://www.youtube.com/watch?v=NXUx__qQGew

7. Preacher

Alkoholik a kazatel s netradičními schopnostmi a upír pocházející z Irska hledají Boha v boj proti nadpřirozenému zlu, které srovnalo jeho rodné město v Texasu se zemí. Seriál bude možné shlédnou v polovině roku 2016.

8. The Get Down

Na režii a scénáři tohoto seriálu pracoval Baz Luhrmann, který režíroval velkého Gatsbyho a Moulin Rouge. Seriál je laděn do podobného dramaticky hudebního žánru. Ale v jiné době. Tentokrát nás autor přenese do zničeného a chudého Bronxu v 70. Létech za skupinkou teenagerů, kteří jsou považování za největší „spodinu“. Tito pubertální děti jsou kreativní po všech stránkách a místo zbrojní výbavou jsou ozbrojeni barvami ve spreji, magnetofony a tanečními kroky. Jak vznikl hip-hop, punk a disko? Období, které změnilo celý svět je hlavním tématem seriálu The Get Down.

9. The Young Pope

Minisérie vznikla z dílny tří produkčních společností a to: HBO, Sky a Canal +. Komediální drama je o fiktivním papeži, který čelí kontroverzi mezi kariérou a čistou vírou v boha. Zpočátku názorově jednostranný a přísný vůči oddanosti víře ztratí své blízké přátelé. Jak se s tím vypořádá?

http://www.youtube.com/watch?v=5JiFHZ4YjAs

10. Divorce

Od ukončení světově proslulého seriálu Sex ve městě je to přes 10 let. Tentokrát se Sarah Jessica Parker vrací do New Yorku ale za jiným účelem, než tomu bylo před léty. Jak se holky tentokrát poperou s novým začátkem v podobě ukončených vztahů? Tvůrci si bohužel dávají s poodhalením prvního traileru i detaily seriálu na čas.

1348680173103.cached

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také