Trailer na Star Trek Beyond přijde s novými Star Wars?

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Další Star Trek má premiéru ani ne za 8 měsíců a tak není divu, že nám tvůrci chtějí film trochu představit. A kdy jindy, než s příchodem nových Star Wars do kin.

Ano, Síla se probouzí je pro producenty velké lákadlo, protože se jedná o jeden z největších a nejočekávanějších filmů všech dob. Je pravděpodobné, že nové Star Wars budou lámat divácké rekordy a tak je nasnadě, že trailery na další filmy budou promítány spolu s novým dílem Abramse.

A právě Abrams, respektive jeho společnost Bad Robot, stojí rovněž za pokračováním Star Treku. I když Abrams předal štafetový kolík Justinu Linovi, který má Star Trek Beyond na starosti, rozhodně chce, aby se nové dobrodružství lodě Enterprise dostalo do hledáčku nemalé masy diváků.

enterprise_spacedock333

Není jisté, kolik záběrů z nového Star Treku uvidíme, ale rozhodně se těšíme. Star Trek Beyond má v Severní Americe premiéru 22. července 2016. Režii má na starost Justin Lin a pod jeho vedením se nám představí Chris Pine, Karl Urban, Zoe Saldana, Zachary Quinto, Simon Pegg nebo Idris Elba.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také