Trailer #2: Padesát odstínů černé (2016) – Parodie, ze které vám bude špatně

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Po prvním traileru věřili v dobrou parodii snad jen ti největší optimisté. I ti ale musí po nové necenzurované upoutávce přiznat, že kvalitní podívané se tentokrát nedostane. Připravte se na jeden z nejhorších trailerů roku, který vás do kina na Padesát odstínů černé určitě nedostane.

fifty_shades_of_black_ver2_xlg

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé“. Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný?

Fifty Shades of Black jde do našich kin 28. ledna 2016. Film natočil Michael Tiddes (Pár nenormálních aktivit) a v hlavních rolích si zahrají Jane Seymour, Marlon Wayans, Mike Epps, Kali Hawk a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také