Trailer #1: Den nezávislosti: Nový útok (2016) – Vetřelci se vrací

Přečtěte si

Armáda mrtvých: Snyderův zombie heist má první trailer

Není to tak dávno, co se Armáda mrtvých objevila v sestřihu Netflix filmů pro tento rok. Tentokrát už Zack Snyder...

10 originálních filmů, které v březnu uvede Netflix

Netflix má za sebou docela fajnový start roku. Služba uvedla několik výborných kousků (Bílý tygr, Jako v bavlnce, Čističi...

8 dalších českých filmů, které právě přidal Netflix

Nový týden, nová porce českých filmů na Netflixu. Balíček osmi titulů tentokrát přináší nejlepší český film z roku 2011,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Roland Emmerich oživuje dvacet let staré hity. Před návratem Hvězdné brány tu bude pokračování Dne nezávislosti, které se nyní představuje monstrózním trailerem. Nic převratného ale nečekejte.

independence-day-2-resurgence-title-treatment

Potom, co Den nezávislosti redefinoval velkofilmy, přinese další kapitola globální katastrofu nepředstavitelných rozměrů. Za využití posbírané mimozemské technologie spolupracují pozemské národy na ohromujícím obranném programu, jehož úkolem je ochrana planety. Na bezprecedentní vyspělou sílu mimozemšťanů se připravit nelze. Jedině vynalézavost několika statečných mužů a žen může pozemšťany zachránit před vyhynutím.

Rolan Emmerich opět strká všechny katastrofické bijáky do kapsy. Den nezávislosti 2 vypadá na zábavnou, přímočarou a nostalgickou popcornovku, která tu už pár let nebyla. Co nás možná bude hodně mrzet, je neúčast Willa Smithe… A nedostatečná originalita.

Den nezávislosti: Nový útok má premiéru 23. června 2016. V režii Rolanda Emmericha se představí Jeff Goldblum, Bill Pullman, Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg, Joey King, Maika Monroe, Angela Baby, William Fichtner a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také