Soutěž o lístky na úspěšný film Creed

Přečtěte si

Autor

Vyhrajte lístky do kina s filmem Creed. V hlavní roli hraje Michael B. Jordan a ve vedlejší roli Sylvester Stallone. Nenechte si ujít tuto bojovou podívanou.

Adonis Johnson nikdy nepoznal svého slavného otce, světového šampióna v těžké váze Apolla Creeda, který zemřel ještě před jeho narozením. Přesto však svůj původ nezapře a box má v krvi, takže ho to stále tahá do Philadelphie, města, kde se odehrál legendární souboj Apollo Creed vs. Rocky Balboa. Adonis Rockyho vyhledá a požádá ho, aby se stal jeho trenérem. Rocky zpočátku odmítá, protože ring je pro něho už jen minulost, ale postupně v Adonisovi objevuje sílu a odhodlání jeho otce Apolla, bývalého rivala a blízkého přítele. A tak nakonec souhlasí, že se mladého boxera ujme, i když sám bojuje s o mnoho nebezpečnějším soupeřem. Adonis je pod Rockyho vedením na nejlepší cestě získat svůj vlastní titul, ale má kromě talentu i srdce pravého bojovníka?

Soutěž: 3×2 lístek do kina

Soutěžní otázka: Získal Sylvester Stallone nominaci na Zlatý glób za vedlejší roli ve filmu Creed?

Email a předmět: soutez@nafilmu.cz | Creed

Co tedy udělat pro výhru? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, zaslat email se správným předmětem, a pozor: být odběratelem našeho Youtube kanálu! Nezapomeňte ve vašem emailu uvést i jméno, pod kterým nás na Youtube odebíráte.

Soutěž trvá do 6. ledna. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří obdrží dva lístky na film Creed.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také