Pýcha, předsudek a zombie má nových 8 plakátů

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Autor Seth Grahame – Smith zparodoval Pýchu a předsudek od Jane Austenové a hlavní hrdiny postavil proti zombie. No a teď je to samozřejmě zfilmované.

Pokud si pamatujete na bláznivý, leč velmi vtipný film Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, který se docela povedl, tak z kraje příštího roku tu máme podobnou pecku. Na rozdíl od snímku německého režiséra Tommyho Wirkoliho, kde se Jeníček a Mařenka honí za čarodějniceni, tu máme snímek založený podle bláznivé knižní adaptace slavného díla Pýcha a předsudek.

Kniha sklidila relativní úspěch a bylo jen otázkou času, kdy její filmová podoba dorazí na stříbrná plátna. Trailery vypadají docela dobře a slibují velmi dobrou podívanou plné krve a humoru. A jelikož je premiéra ani ne za dva měsíce, tak nám studio přineslo osm plakátů s hlavními postavami připravenými k boji.

PHyYJ9ehrDWJCC_1_l

PH5t6MhgFHOw8d_1_l

PHvK8dwdJaJWyE_1_l

PHp8wsUFCDVCtu_1_l

PHslmtPRXSxMwB_1_l

PHJvnG65CRLKNM_1_l

PHsghzLTgWtaws_1_l

PHb0wAumsseZeg_1_l

Pýcha, předsudek a zombie má v Severní Americe premiéru 5. února 2016. Pod režijním dohledem Burra Steerse se ve filmu objeví Lily James, Lena Heady, Matt Smith, Suki Waterhouse, Sam Riley a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také