Oficiální fotky a informace z marveláckého Doctora Strange

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Před několika týdny k nám dorazily fotografie z Nepálu, kde zrovna probíhala část natáčení marvelovky Doctor Strange s Benedictem Cumberbatchem v hlavní roli. Nyní dorazily nové fotografie spolu s informacemi o postavách.

A stojí to za to. Zaprvé: v magazínu Entertainment weekly se poprvé Benedict Cumberbatch představuje jako Dr. Stephen Strange. Žádný grafický koncept, ale regulérně v kostýmu a s typickým vousy a účesem postavě vlastní.

PH0gdEgTdAJD36_1_l

Zadruhé: celou dobu byly postavy Rachel McAdams a Madse Mikkelsena zahaleny velkým tajemstvím. Až do teď. Prezident Marvelu, Kevin Feige, a producent Stephen Broussard nám o těchto postavách něco prozradili. O postavě McAdams řekli, že je to doktorova známá kolegyně z práce, jež byla něco jako pilíř jeho starého života. Prakticky bychom mohli film vnímat z jejího úhlu pohledu, poněvadž její postava zná Stephena jak před nehodou (onou událostí), tak i po ní.

PHJrIYyg2fpXNL_1_l

A co Mads Mikkelsen? Podle Feige patří k těm ‘zlým’ věcem, které číhají v jiné dimenzi a před kterými nás právě Doctor Strange a mocná The Ancient One (Tilda Swinton), která je Stephenova mentorka, chrání. A právě postava Mikkelsena se domnívá, že The Ancient One pouze chrání svou mocenskou základnu a že by nebylo od věci, ho pustit k nim a ukázat jim to.

Jména postav ještě nebyla oficiálně zveřejněna, takže se můžeme jenom dohadovat. Potvrzené ještě není ani to, jestli The Ancient One bude žena, když ji hraje Tilda Swinton, nebo se tvůrci budou držet předlohy a herečka bude převlečená za muže, protože The Ancient One (chcete-li Pradávný) byl mužského pohlaví. Uvidíme. Natáčení má skončit v březnu 2016 takže se možná nějakých těch fotografií z placu ještě dočkáme.

PHGfcFphMvx3JM_1_l

Doctor Strange má v České republice premiéru 3. listopadu 2016. Pod režijním dohledem Scotta Derricksona (Sinister, Chraň nás od zlého) se ve filmu ukáží Benedict Cumberbatch, Rachel McAdams, Tilda Swinton, Mads Mikkelsen, Chiwetel Eijofor.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také