TV Spot: Tarantinovka Osm hrozných vypadá báječně

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zasněžená tarantinovka Osm hrozných přijde do kin těsně po Novém roce. Trailery jsou skvělé, zápletka zní ještě lépe a tak není žádný důvod se netěšit. Stejného názoru budete i po prvním spotu, který se nese ve stejným duchu jako již zmiňované upoutávky.

hateful_eight_payoff_final

Ruth zvaný The Hangman (Kurt Russell), jeho vězeň Daisy Domerque (Jennifer Jason Leigh), bývalý voják a momentální lovec odměn Marquise Warren (Samuel L. Jackson), samozvaný šerif a odpadlík Chris Mannixe (Walton Goggins), barman Bob (Demian Bichir), kat z Red Rocku Oswald Mobray (Tim Roth), kovboj Joe Gag (Michael Madsen) a generál konfederační armády Sanford Smithers (Bruce Dern). Těchto osm vražedně nebezpečných lidí společně uvízne kvůli sněhové bouřce v jednom hostinci. Pomalu si uvědomují, že ne všichni z něho vyjdou živí.

Osm hrozných má premiéru 7. ledna 2016. V režii Quentina Tarantina si zahrají Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Tim Roth, Michael Madsen, Bruce Dern, Demian Bichir, Channing Tatum a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také