TV Spot: Star Wars VII opět nadělují nové záběry

Přečtěte si

8 nových filmů na Netflixu s českým dabingem

Český dabing na Netflixu ještě stále není samozřejmostí, přesto největší světová streamovací služba na diváky v Česku myslí a...

17 nejnovějších titulů, které můžete vidět o víkendu

První adventní víkend roku bude na filmové a seriálové novinky z týdne velmi bohatý. Jen Netflix vydal tři filmové...

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

J.J. Abrams sliboval, že po třetím traileru ke Star Wars: Síla se probouzí se už dalších trailerových záběrů nedočkáme. Možná ani on sám však netušil, že je na cestě působivá verze upoutávky z Japonska. Nedávno se objevil i první třicetivteřinový spot a dnes tu máme další minutu, kterou odvysílala ABC. Opět s hromadou nových záběrů.

star wars vii

Je to až neuvěřitelné, ale nové Star Wars vypadají božsky v každém novém záběru, který se k nám dostane. Je tu vůbec někdo, kdo po následujícím spotu nebude mít chuť zatleskat a vyrazit ihned do nejbližšího kina? Poslední měsíc čekání na filmovou událost roku bude opravdu hodně těžký.

Star Wars: Síla se probouzí uvidíme v kinech od 17. prosince. V režii J.J. Abramse uvidíme Harrisona Forda, Carrie Fisher, Marka Hamilla, Adama Drivera, Simona Pegga, Johna Boyegu, Oscara Isaaca a Daisy Ridley.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také