TV Spot: Poslední Hunger Games slibují velkolepost

Už tento víkend se možná zboří několik listopadových rekordů v návštěvnosti kin. Právě tam míří ve čtvrtek poslední Hunger Games a beze sporu to bude velká filmová událost. Právě na ni láká jeden z posledních spotů, který velkolepými momenty nikterak nešetří.

Hunger Games

V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část má premiéru 19. listopadu. V režii Francise Lawrence se představí Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Stanley Tucci a mnoho dalších.