Trailer #1: Krampus: Táhni k čertu (2015) – Hororové Vianoce

Přečtěte si

Autor

Čo keby vás na Vianoce namiesto Mikuláša navštívil čert? A to nie nejaký rozprávkový, ale poriadne desivý a smrtonosný. Tohto roku sa pohodové sviatky jednej rodine zmenia na mrazivé peklo a podľa traileru nás čaká celkom slušná zmes hororu a komédie, pričom čert vo filme vyzerá skutočne skvelo. 

krampus-1fl

Kdo se nikdy nebál, že ho na Mikuláše odnese čert, ten ať hodí vánoční ozdobou. A to jste přitom nenarazili na nejstrašlivějšího z pekelníků, na Krampuse. Temný protipól všech vlídných symbolů údajně nejkrásnějších svátků v roce dokáže spolehlivě vyděsit nejen děti, ale i nevěřící dospělé. K tomu, aby se vám zjevil a strčil vás do pytle, přitom stačí tak děsivě málo. Puberťák Max žije v obyčejné rodině, kde jsou vztahy a emoce jako na houpačce, tedy chvíli nahoře, chvíli dole. Aktuálně jsou u bodu mrazu, protože se blíží poněkud vypjaté období Štědrého dne a navíc na svátky dorazila rodina máminy (Toni Collette) sestry (Alison Tollman), která patří k trochu jinému civilizačnímu okruhu, diplomaticky řečeno. Místo klidu a míru proto v téhle rodině vypukne peklo, na což Max velmi nešťastně reaguje prohlášením, že by Vánoce nejraději zrušil. V tu chvíli začne venku zuřit sněhová vánice, po které už nic nebude, jako bylo dřív. Nejen že přestane jít elektřina a nedá se nikam dovolat. Za okny jejich domu se začnou zjevovat děsivé stíny, které získávají čím dál děsivější kontury. Krampus vytáhl v čele armády monster potrestat ty, kteří zavrhli Vánoce. Místo svařáku začne téct krev. A nikdo netuší, jak to zastavit.

Film zrežíroval Michael Dougherty. Premiéra u nás je stanovená na 10. decembra. Vo vedľajších úlohách sa predstavia Adam Scott, David Koechner, Conchata Ferrell, Emjay Anthony či Stefania Owen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také