Star Wars obálky magazínu Empire jsou perfektní

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Star Wars jsou necelý měsíc před premiérou naprosto všude. Kromě toho, že už vydělávají pořádný balík, jsou do světelných mečů a Světlé a Temné strany zahaleny i nejrůznější aplikace od Googlu. Svátek ale budou mít i čtenáři filmového magazínu Empire, který světu představil šest úžasných obálek.

Empire to s obálkami vždycky uměl. Tentokrát si pro své čtenáře připravil kolekci Star Wars, kterou by chtěl každý fanda na své zdi doma. Máme tu Hana Sola, Kylo Rena i třeba Finna s Rey. Který plakát se podle vás nejvíce povedl?

Star Wars: Síla se probouzí má premiéru 17. prosince. V režii J.J. Abramse se představí Daisy Ridley, Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Adam Driver, Simon Pegg, John Boyega, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson a řada dalších.

six-star-wars-the-force-awakens-covers-for-empire-magazine six-star-wars-the-force-awakens-covers-for-empire-magazine1 six-star-wars-the-force-awakens-covers-for-empire-magazine2 six-star-wars-the-force-awakens-covers-for-empire-magazine3 six-star-wars-the-force-awakens-covers-for-empire-magazine4 six-star-wars-the-force-awakens-covers-for-empire-magazine5

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také