Soutěž o komiksy World of Warcraft 4

Přečtěte si

Autor

Kdo by neměl chuť na komiks, když nás tak navnadily trailery na film a hru. Ve hře jsou tři kusy komiksu World of Warcraft 4.

Nakladatelství Crew nabízí mnoho titulů – od Simpsonů, X-Menů, Batmana či Spider-Mana a mnoho dalších. Můžete vychytat i dlouhodobé akce „manga za pade“, kterou jejich e-shop taktéž nabízí.

Crew nabízí 10% slevu na valnou většinu komiksů pro všechny, 20% slevu na komiksy od CREW v předobjednávkách a 14 dní po vydání a 50% slevu na startovací (nové) tituly. A jako třešnička na dortu je v podobě poštovného v ČR zdarma pro vybrané tituly.

1032391-world_of_warcraft_25
Soutěžíme o 3x komiks World of Warcraft 4

 

Znovuvzkříšení Tirisfalské rady je zřejmě jedinou nadějí Azerothu proti zlu, jež rozpoutal kult Kladivo soumraku. Avšak téměř tři tisíce let starý rituál, jímž byla tato mocná skupina ustavena, tehdy prováděli mágové – v dnešní době ohrožení snahou draka Malygose vysát veškerou magickou energii světa. Takto oslabení a rozptýlení nemohou příliš pomoci a nebezpečí se stále stupňuje. Může nová rada složená z šamana, druida, kněze a paladina dosáhnout stejného úspěchu?

Walter Simonson (Thor) a Luise Simonsonová (Death of Superman) rozvíjí příběh spojenců čelících nepředstavitelnému zlu; svým výtvarným nadáním jim sekundují Mike Bowden a Tony Washington. Poté se taktovky ujímá Mike Costa (G.I.Joe) s Popem Mhanem (Batgirl) a provedou vás událostmi, jež budou mít trvalý dopad na celý svět WARCRAFTU!

Soutěžní otázka: Kdo je autorem prvního komiksu Warcraft?

Email a předmět: soutez@nafilmu.cz | Warcraft

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, zaslat email se správným předmětem, a pozor: být odběratelem našeho Youtube kanálu! Nezapomeňte ve vašem emailu uvést i jméno, pod kterým nás na Youtube odebíráte. Soutěž končí 23. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také