Revenant má oficiální plakáty, pro každého protagonistu jeden

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Zmrtvýchvstání zamíří do našich kin 14. ledna, a tak již 20th Century  Fox a New Regency konečně uznaly za vhodné odhalit oficiální plakát, a to hned ve dvou vydáních – DiCaprio, Hardy.

DiCaprio, jako legendární lovec Hugh Glass, jde Hardymu v dobrodružném dramatu po krku veškerou svojí silou a odhodláním, které v sobě člověk dokáže najít. Aby taky ne, když ho Hardy v roli lstivého společníka Johna Fitzeralda nechal napospas zraněním po brutálním útoku medvěda. Jak to ale stojí bílé na ledově modrém i na plakátech – krev ztracena, život nalezen. Přičemž je to vlastně také dvojsmysl, na jehož úplné pochopení si však ještě nějakou tu chvíli počkáme.

Zatím nám plakáty sdělují veškeré důležité info, které potřebujeme o filmu znát. Snímek režíruje a na scénáři se podílí známý tvůrce filmů Alejandro G. Iñárritu, který má ve skříni nejednoho Oscara a Zlatý Glóbus díky snímkům Birdman a Babel. Se scénářem mu vypomáhá Mark L. Smith a předlohou pro ně byla stejnojmenná novela inspirovaná skutečnými událostmi, kterou napsal Michael Punke. Autor je to pro nás sice možná neznámý, nicméně jeho zfilmovaný Revenant Zmrtvýchvstání zatím vypadá na pěkný trhák pro úvod příštího roku.

revenantposter1

revenantposter2

revenantteaserposter

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také