Restart Mužů v černém s ženským obsazením?

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Po připravovaném remaku Krotitelů duchů s ženským obsazením došlo i na Muže v černém. Producenti totiž chtějí do hlavní role něžné pohlaví.

Producentka filmu Laurie MacDonald prohlásila, že původní trilogii Muži v černém považuje za ukončenou a chtějí se pokusit o inovaci. Onou inovací je obsazení ženy do hlavní role. Zatím není jisté, jestli půjde o kompletní restart nebo nepřímé pokračování, ve kterém by se mohli na chvíli mihnout Will Smith a Tommy Lee Jones. Další neznámou je možný parťák agentky. Zda půjde vyloženě o ženský tandem nebo ne.

Producentka sice řekla, že vztah Jones-Smith považuje za ukončený, ale to neznamená, že by se některý z nich nemohl v dalším snímku o agentech organizace MIB objevit. Konkrétně se zmínila o Willu Smithovi, kterému nechává dveře otevřené. Nechme se překvapit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také