První pohled na War of the Planet of the Apes nám odhaluje drtivý chaos!

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Na první plnohodnotný trailer si sice ještě budou muset nadšenci sci-fi žánrů a fandové planety opic počkat, avšak nyní si už můžou udělat slušný obrázek o tom, jak bude nadcházející díl asi vypadat! Na scéně se totiž objevilo několika vteřinové video lákající na film scénkami z natáčení!

Ačkoli se nejedná o první trailer na War of the Planet of the Apes, režisér Matt Reeves a Andy Serkis nám nabízejí první pohledy z natáčení nejnovějšího filmu 20th Century Fox. Překvapivé je, že i když se film stále natáčí, Reeves a Serkis nabídli šanci jednomu šťastnému divákovi vyhrát roli opice stojící po boku slavného Caesara! Takže pokud máte dobré dovednosti s napodobováním opic, určitě si nahrajte video a přihlašte se do této “opičí “ soutěže.

Podívejte se níže na první video z natáčení War of the Planet of the Apes, ve kterém se zároveň i radí, jak opici správně zahrát!

https://www.youtube.com/watch?v=_0AdZlN-puw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také