Chystáte se do kina na pokračování Hunger Games: Síly vzdoru a chcete si ho vychutnat v nejlepším kině v České republice? V tom případě máme právě pro vás skvělou zprávu. Máte šanci vyhrát lupeny na famózní zakončení této série.

B1 Hunger Games-page-001 (1)V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her.

Soutěžíme o
3×2 lístek do IMAX

Co udělat pro výhru? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, zaslat email se správným předmětem, a pozor: být odběratelem našeho Youtube kanálu! Nezapomeňte ve vašem emailu uvést i jméno, pod kterým nás odebíráte.


Soutěžní otázka: Měl první díl Hunger Games půlnoční premiéru v ČR?
Email a předmět: soutez@nafilmu.cz | Hunger Games

Odpověď na soutěžní otázku můžete nalézt ZDE.

SOUTĚŽ KONČÍ 25. LISTOPADU A JE URČENA POUZE PRO OBČANY ČR.
© 2015 Cinema City Czech. All rights reserved.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno