Foto Wonder Woman z Justice League: Mortal

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Režisér filmů Šílený Max, George Miller, měl v roce 2008 natočit DC týmovku Justice League: Mortal. Produkce však byla zrušena. Nyní se můžeme podívat, jak by amazonská bojovnice vypadala.

Princeznu Dianu alias Wonder Woman měla ztvárnit herečka Megan Gale, která shodou okolností s Georgem Millerem nakonec natočila snímek Šílený Max: Zběsilá cesta. Jakým je Miller vizionářem nám dokázal nejen v letošním Šíleném Maxovi. To, jak by Justice League pod jeho taktovkou vypadala, je už pouhá spekulace. Ale obsazení včetně Megan Gale vypadalo zajímavě. D. J. Cotrona v roli Supermana, Armie Hammer jako Batman, Adam Brody jako Flash, Common jako Green Lantern, Santiago Cabrera jako Aquaman, nebo Jay Baruchel v roli Maxwella Lorda.

To, že se fotka Megan Gale coby Wonder Woman objeví prakticky ve stejný čas co promo fotka Gal Gadot z nově připravované sólovky o amazonské princezně, je docela zajímavé. Třeba se na svět dostanou i fotky ostatních protagonistů z Justice League: Mortal. Uvidíme. Zatím můžete juknout na Megan Gale a začít porovnávat s novou verzí s izraelskou herečkou v podobném kostýmu níže.

stažený soubor

photos-of-wonder-woman-from-george-millers-cancelled-justice-league-movie

Wonder-Womanv2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také