Držitelka Oscara ve filmovém světě DC Comicsu?

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

DC Comics ve spolupráci s Warnery mají zaděláno na velice zajímavou posilu do svých řad. Gal Gadot, představitelku Wonder Woman, by měla ve stejnojmenném filmu doplnit australská herečka Nicole Kidman.

Koho by si měla držitelka Oscara za film Hodiny zahrát? Jsou to všechno pouhé spekulace, ale pohlaváři DC by ji rádi půjčili roli vysoko postavené amazonské válečnice. Mohla by to být Hyppolyta, Královna Amazonek a matka Wonder Woman.

nicole-kidman-2015-theatre-london-600x310

48letá herečka by se navrátila ke komiksovým filmům po dlouhých 20letech. V roce 1995 ztvárnila doktorku Chase Meridian ve filmu Batman navždy.

Australská herečka je nejvíce známá za role ve filmech jako Moulin Rouge, Australia, Králičí nora, již zmiňované Hodiny či Návrat do Cold Mountain.

Wonder Women režíruje Patty Jenkins a film bude natáčen na motivy scénáře od Jasona Fuchse. Kromě Gal Gadot ve snímku uvidíme Chrise Pinea jako Stevea Trevore. Wonder Woman se dočkáme 23. června 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také