Už víme, o čem budou noví X-Meni!

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Konečně je to venku. Oficiální synopse pro třetí díl trilogie věnované „První třídě“ slibuje velkou řežbu a masivní destrukci. Ostatně jak to sám Bryan Singer dříve deklaroval. X-Men: Apocalypse má být vrcholem a hlavně závěrem příběhu mladých rivalů Xaviera a Magneta. Tak na co tedy můžeme těšit?

X-Men-Apocalypse-Group-Cerebro_blog_landing_large

„Od úsvitu civilizace byl Apocalypse uctíván jako bůh. Tento první a nejsilnější mutant nashromáždil síly mnoha mutantů a stal se tak nesmrtelným a neporazitelným. Po několika tisíciletém spánku se probouzí a je rozčarován z nynějšího světa. Rekrutuje proto tým silných mutantů včetně sklíčeného Magneta (Michael Fassbender), aby očistil lidstvo a nastolil nový světový řád, jemuž bude vládnout. Jelikož osud Země visí na vlásku, musí Raven (Jennifer Lawrence), s pomocí Profesora X (James McAvoy), vést tým mladých X-Menů, aby zastavili svého největšího nepřítele a zachránili tak celé lidstvo před zkázou.“

X1.0.0

Pokud jste viděli X-Men: Budoucí minulost, tak asi tušíte, jak to všechno dopadne. To ale neznamená, že bychom se netěšili, ba naopak. Singer slibuje film emmerichovských rozměrů a jelikož si jak staří, tak noví X-Meni potrpí na propracovaný příběh a skvěle napsané postavy, mohla by to být nebývalá podívaná, která by Emmericha (2012, Den poté) strčila hravě do kapsy.

Česká premiéra X-Men: Apocalypse je 19. května 2016.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také