Soutěž s Posledním lovcem čarodějnic

Přečtěte si

Autor

Chcete na sobě nosit něco, co nese název filmu Vina Diesela? Nyní máte možnost.

Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže“, vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední?

Soutěž o: 5x tričko s Posledním lovcem čarodějnic

Soutěžní otázka: Vin Diesel se proslavil hlavní rolí v nízkorozpočtovém sci-fi hororu, kde poprvé ztvárnil vesmírem se potulujícího ranaře Riddicka. Snímek se dočkal dvou hraných a jednoho animovaného pokračování. Jak se jmenuje první film z této série?

a) Flash Gordon

b) Černočerná tma

c) Černá díra

Email a předmět: soutez@nafilmu.cz | Poslední lovec čarodějnic

Co tedy udělat pro výhru? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, zaslat email se správným předmětem, a pozor: být odběratelem našeho Youtube kanálu! Nezapomeňte ve vašem emailu uvést i jméno, pod kterým nás na Youtube odebíráte.

Soutěž trvá do 29. října. Ze správných odpovědí vylosujeme pět výherců, kteří obdrží tričko k filmu Poslední lovec čarodějnic. Hodně štěstí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také