Pokračování Ant-Mana a další změny v Marvelu

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Studio Marvel nám pořád servíruje nějaké novinky. Všichni ale nadšeně očekávají trailer na Captain America: Občanská válka, jenže Marvel ho ne a ne pustit do světa. Proto nás komiksový gigant obšťastnil aspoň něčím jiným.

Marvel Studios trošku mění své plány ohledně třetí fáze, která začne co nevidět. Do svých plánu přidala film Ant-Man and the Wasp. Můžeme se tedy těšit na to, že po boku Ant-Mana (Paul Rudd) bude The Wasp (Evangeline Lilly), kterou jsme měli možnost vidět v potitulkové scéně právě letos u Ant-Mana. Mravenčí muž se dostane na plátna kin 6. července 2018.

Toto datum bylo původně rezervované pro Black Panthera, ale sólový film TChally, vládce Wakandy v podání Chadwicka Bosemana, uvidíme o něco dřív a to 16. února 2018. Marvel asi Ant-Manovi věří a má k tomu důvod. Film, který měl být jen jakousi oddychovkou mezi Avengers: Age of Ultron a Captain America: Občanská válka, v kinech a mezi kritiky docela zabodoval. V Americe vydělal 178 milionů dolarů a za oceánem 231 milionů, což je dohromady 409 milionů. Docela slušný počin, nato, že nám Marvel představil úplně nového a pro mnohé neznámého hrdinu, nemyslíte?

Marvel také posunul Captain Marvel z 2. listopadu 2018 až na 8. březen 2019. Najít ty správné lidi na tento film je asi velký oříšek i pro Feigeho. Kromě Ant-Mana a The Wasp, posunutí Black Panthera a odložení Captain Marvel ale studio přidalo do svých plánů tři data, zatím pro nespecifikované filmy. Jsou to následující – 1. květen 2020, 10. červenec 2020 a 6. listopad 2020. Jaké filmy bychom mohly v roce 2020 vidět?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také