Expendables 4: Sly a jeho kumpáni se vrátí

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Nyní je to oficiálně potvrzeno. Další díl The Expendables se začne natáčet v příštím roce a to díky kapitálu z Číny.

Třetí díl Postradatelných (přiléhavý český název série) byl setsakramentský propadák, a to jak po filmařské stránce, tak i po finanční. Za velkou louží utržil necelých 40 mega, což je při rozpočtu cca 90 miliónů docela slušná bolístka. Nicméně se filmu relativně dařilo v celosvětovém měřítku, protože celkové tržby se zastavily lehce nad 200 milióny. A že se třetí Postradatelní jakž takž zaplatili, to je zásluha především čínského trhu, odkud přiteklo skoro 80 mega.

the-expendables-3-10

No a právě Čína hraje velkou roli ve výrobě čtvrtého filmu. Pokračování bude stát cca 100 mega a bude pod záštitou hollywoodského nezávislého studia SP International Pictures, které se v Číně stalo jedním z nejaktivnějších studií. O peníze tedy nouze nebude.

Teď už jenom zbývá sehnat herecký ansámbl, ponevadž herci ještě nemají podepsané smlouvy. No a pak taky někoho na to režisérské křeslo. Premiéra bude někdy v roce 2017 a moc si přejeme, aby nás Stallone něčím překvapil, jinak už to bude vážně konečná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také